Senos firmos titulų demonstravimas Ibrox

Senos firmos titulų demonstravimas Ibrox

Kai šį sekmadienį „Rangers“ ir „Celtic“ susirėmė Ibrox, tai yra esminis momentas besiformuojančiame į vieną iš labiausiai įtemptų lenktynių dėl čempiono titulo Škotijoje per daugiau nei dešimtmetį. Šio susitikimo svarbos nepraranda nė vienas dalyvis. abi stovyklos bando sušvelninti lūkesčius ir sumenkinti derbio reikšmę.

Atsargiai vertindamas Rangers vaikiški futbolo megztiniai treneris Philippe'as Clementas pripažįsta rungtynių svarbą, bet susilaiko nuo titulo sprendėjų etiketės, užsimindamas ir apie artėjančias dvikovų rungtynes. Taip pat „Celtic“ gynėjas Liamas Scalesas kartoja šią nuotaiką, pabrėždamas svarbą titulo lenktynėms, tačiau nepaskelbdamas tai lemiamu momentu.

Tačiau po paviršiumi statymas negalėjo būti didesnis. Vos taškas skiria Brendano Rodgerso „Celtic“ nuo „Rangers“, kurie žaidė mažiau rungtynių, bet kurios komandos pergalė gali pakreipti pusiausvyrą būsimų čempionų naudai. Pasakojimas dramatiškai pasikeitė nuo to laiko, kai Klemensas atvyko į Ibrox spalį, paversdamas tai, kas atrodė neišvengiama keltų titulo gynimo į aršią kovą dėl viršenybės.

Ankstesni abiejų pusių susitikimai suteikia vertingų įžvalgų apie tai, kas gali nutikti aikštėje. Nepaisant įspūdingos Clemento nepralaimėjimų serijos prie „Rangers“ vairo, įskaitant jo pirmąjį „Old Firm“ derbį „Celtic Park“, Kyogo Furuhashi tapo lemiama figūra ir užsitikrino. „Celtic“ iškovojo gyvybiškai svarbias pergales abiejuose susitikimuose. Ginčai nesibaigė – ginčytini teisėjų sprendimai ir ginčijami iškvietimai dar labiau padidino šių susitikimų dramą ir įtampą.

Tęsiant sekmadienio akistatų skaičiavimą, abi komandos sprendžia susirūpinimą dėl traumų. „Rangers“ žaidėjas Ridvanas Yilmazas susiduria su lenktynėmis su laiku, kad atsigautų po nesėkmės, o pagrindiniai žaidėjai, tokie kaip Ryanas Jackas ir Danilo, lieka nuošalyje. Kita vertus, „Celtic“ gali potencialiai pasveikino kapitoną Callumą McGregorą ir krašto puolėją Luisą Palmą, sustiprindami jų sudėtį svarbiam susidūrimui.

Ruošdamiesi žaidimui, vadovai Philippe'as Clementas ir Brendanas Rodgersas pasiūlė priešingas perspektyvas. Clementas pabrėžia, kaip svarbu išnaudoti svarbiausias akimirkas ir aistringo žaidėjo pasirodymo poreikį, atmesdamas mintį, kad matematiniai skaičiavimai lemia rezultatą. Priešingai. , Rodgersas išlaiko santūrų elgesį, pabrėždamas, kaip svarbu išlaikyti susikaupimą ir efektyviai vykdyti savo žaidimo planą, kai tai visada yra emociškai įkrautas reikalas.

Galų gale, kai futbolo pasaulio žvilgsniai krypsta į Glazgo pietinę pusę, laukimas pasiekia karštligę. Šio susidūrimo rezultatas gali turėti didelių pasekmių Škotijos futbolo marškinėliai pirmenybių čempiono titului. Tiek „Rangers“, tiek „Celtic“ tai ne tik užtikrinimas. tritaškius, bet taip pat patvirtino savo dominavimą ir padėjo žymeklį, kuris žada būti jaudinanti sezono kulminacija.

Būsimas „Old Firm“ susidūrimas „Ibrox“ yra esminis posūkis įnirtingose ​​Škotijos vaikų marškinėliai kovose dėl titulo. Nors „Rangers“ ir „Celtic“ sumenkina jo svarbą, statymas negali būti didesnis – dvi komandas skiria vos taškas. Ankstesni susitikimai buvo pažymėti dramos ir nesutarimai, nurodantys artėjančią intensyvumą. Traumos prideda papildomo netikrumo, abi pusės tikisi sugrįžti į pagrindinius žaidėjus. Vadybininkai Philippe'as Clementas ir Brendanas Rodgersas siūlo priešingas perspektyvas, tačiau pagrindinis dėmesys išlieka akimirkos išnaudojimui ir aistringai parodyti Tobulėjant laukimui, visų žvilgsniai krypsta į Glazgo pietinę pusę ir žiūri į tai, kas žada būti lemiamas sezono pasakojimo momentas.


rauljimenezclub

313 Blog posts

Comments